BİZDEN HABERLER

Eğitimde En İyiler Projesi Finalist Desteği: Hasan GÖK

Eğitimde En Derneğimiz yönetim kurulu üyelerinden Hasan gök, eğitimde yaptığı yenilik ve eğitime getirdiği farklı bakış açısıyla 2015-2016 eğitim öğretim yılında Eğitimde En İyiler Projesinde finale kalmıştır. Destek için;http://basvuru.egitimdeeniyiler.com/home

Derneğimiz yönetim kurulu üyelerinden Hasan gök, eğitimde yaptığı yenilik ve eğitime getirdiği farklı bakış açısıyla 2015-2016 eğitim öğretim yılında Eğitimde En İyiler  Projesinde finale kalmıştır.  Finalde derecelendirmeyi halk oyu belirleyecektir. Öğretmenimizi yaptığı çalışmalardan, diğer öğretmenlerimize örnek olması ve yol göstermesi adına, Milli Eğitim Bakanlığı’na eğitimde yenileşmenin gerektiğini duyurmak adına DESTEKLİYORUZ. Aşağıdaki Linke giderek çıkan sayfanın sonlarına doğru Hasan GÖK ‘ ü bulup oy ver butonunu tıklayarak oyunu kullanırmısın? 

 

 

Oyunu kullanmak için Facebook, Linkedin,Classloom ve Google+ ‘dan üyeliğinizin olması gerekmektedir. Her birrinden ayrı ayrı oy kullanabilirsiniz. Tüm arkadaş ve dostlarımızın da oy kullanmaları için teşvik edebilirsiniz.  31 Ekim son tarih.

 

 

Çok teşekkürler

 

http://basvuru.egitimdeeniyiler.com/home