Bağış

Kurumsal

Bağış

 

 BAĞIŞ

 

 

Sizler de çalışmalarımıza katkıda bulunmak ve destek olmak isterseniz gönüllü bağışta bulunabilirsiniz. Aşağıda aklınızdaki sorulara cevap bulabilirsiniz. 

 

 

 

HESAP ADI: SOSYAL AKIL DERNEĞİ

BANKA ADI: KUVEYT TÜRK

ŞUBE: İSTANBUL ESENLER ÜÇYÜZLÜ ŞUBESİ (331)

HESAPNO: 10167669

İBAN: TR20 0020 5000 0101 6766 9000 01

 

 

 

 

 

Sosyal Akıl Derneği’ne nasıl bağış yapabilirim? Yürüttüğümüz çalışmalara tek seferlik ya da düzenli bağışlarınızla yada projelerimizde kullanımak üzere şartlı bağış ve katkı sağlayabilirsiniz. Bu konuda bizimle iletişeme geçebilir yada " Sosyal Akıl Derneği , (Kuveyt Türk İstanbul Esenler Üçyüzlü 10167669 hesap numası,  TR20 0020 5000 0101 6766 9000 01 iban nolu) hesabımına bağış yapabilirsiniz.

 

Cep telefonu ile bağış yapabilir miyim? Şu an için cep itelefonu le bağış kabul edilmemektedir.  

 

Bağış yaptığıma dair bir belge alabilir miyim? Talep etmeniz halinde bağışçılarımıza bağış makbuzlarını ve tüm bağışçılarımıza derneğimiz imzasıyla, bize sundukları destek için bir teşekkür mektubu ulaştırıyoruz. Elden verilen bağış ödemeler dışında banka yoluyla bağış yapıldığında kanunlar çerçevesinde ayrıca bir makbuz kesilmeyip banka dekontu makbuz yerine kullanılmaktadır.

 

Sosyal Akıl Derneği’ne bağışlarımla ilgili vergi indirimi almam mümkün mü? Hayır. Derneğimizin kamu yararına belgesi bulunmamaktadır.

 

Sosyal Akıl Derneği’ne nakdi bağış dışında yardımda bulunabilir miyim? (Kıyafet, kırtasiye, gıda, mobilya, teknolojik ürünler vb.) Derneğimize nakdi yardımlar dışında araştırma bütçesi, mekan, yemek,  basılı materyaller, ulaşım, konaklama, ofis mobilyaları, fotoğraf/video prodüksiyon hizmeti, teknolojik ekipman, kırtasiye, yayın ve diğer etkinlik ve faaliyetlerimizde ev sahipliği gibi ayni yardımlarında bulunabilirsiniz.

 

Sosyal Akıl Derneği’ne kaynak geliştirme ve fon sağlama konusunda ben/kurumum nasıl destek olabilir? 

Kurumsal sosyal sorumluluk projeleri hayata geçirebilir işbirlikleri kurabiliriz. Yardımseverlik konusunda insanları teşvik edebilir ya da kendinize özel yardımseverlik kampanyanızı yaratabilirsiniz. Kaynak geliştirme ürünlerimizden satın alabilir, satılmasına teşvik edebilir ya da özel gün belge ve sertifikalarımızı satın alarak ya da teşvik ederek destek olabilirsiniz

 

Bağışçı hakları beyannameniz varmı? 

Web sitemizde Bağışçı Hakları Beyannamemizi okuyabilirsiniz.

 

 

Bağış hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için info@sosyalakil.org.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz