Projelerimiz

Vefa Gençlik Projesi

Vefa Gençlik Projesi

 

Hedef Kitle

Gençler, üniversite öğrencileri, lise öğrencileri

Projenin Amacı

İlim Yayma Mezunları Derneği'nin hayata geçirdiği Vefa Gençlik Projesi, gençlerin sosyal, kariyer, manevi ve alandaki ihtiyaç ve beklentilerine odaklanan bir projedir.

Neler Yapıldı?

Sosyal Akıl Derneği olarak, İlim Yayma Mezunları Derneği'nin hazırladığı bu projede ortak olarak yer alınmıştır. Proje; gençlerin kariyer imkanlarının artırılmasına yönelik eğitim, seminer, konferans, paneller, çalıştaylarla başarılı bir şekilde sonuçlandırılmıştır.

Projenin yazılması, duyurulması, katılımcıların yönlendirilmesi, seçimleri ve faaliyetlerin gerçekleştirilmesinde aktif katkı sağlayarak işbirliğinin en iyi şekilde olmasına azami gayret sarf edilmiştir. Proje ile katılımcılara gerekli katkıyı sunulurken, dernek olarak işbirliğinin ortaya çıkardığı sinerjiden faydalanılmıştır.

Proje ortakları: İlim Yayma Mezunları Derneği, İlim Yayma Vakfı ve Sosyal Akıl Derneği.

Proje fon kuruluşu: İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü.

 

Sonuç

Projeyle 150 genç kariyer imkanlarının artırılmasına yönelik eğitim, seminer, konferans, paneller, çalıştaylarla desteklenmiş. Yüzlerce kişi seminer ve panellere katılım sağlamıştır.

 

Proje ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için proje sahibi kuruluşun sayfasını ziyaret edebilirsiniz. http://www.vefa.istanbul/

 

Bu projenin yaygınlaştırılmasında  ve bu gibi projelerde katkı sunmak üzere gönüllü olarak bize katılabilir; ayrıntılı bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz! Bize Katıl Formu

Kurumsal iş birliği ile bize anlamlı bir katkı sunabilirsiniz. İşbirliği Formu

Lütfen info@sosyalakil.org.tr adresinden bizimle iletişime geçin!