Üyelerimiz/Üyeliklerimiz

Üyelerimiz/Üyeliklerimiz

Bireysel Üyelerimiz:

 

Eylül 2020 tarihi itibari ile 38 bireysel üyemiz bulunmaktadır. Bireysel üyelik hakkında bilgi almak için info@sosyalakil.org.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bireysel üyelik aidatı yıllık 120 TL’dir. Bireysel üyelerin gönüllülük katkılarının yanı sıra, derneğin aylık toplantılarına ve genel kurul toplantılarına katılması beklenmektedir.

 

 

Kurumsal Üyelerimiz:

 

Eylül 2020 tarihi itibari ile kurumsal üyemiz bulunmamaktadır. Kurumsal üyelik için info@sosyalakil.org.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kurumsal üyelik için aidatları yıllık 1200 TL’dir. Ayrıca her kurumun ilk üyelik yılında 800 TL giriş aidatı ödemesi beklenmektir. Kurum temsilcileri, Derneğimizin genel kurulunda kurumunuzu temsil edebilir, dernek faaliyetlerine katılarak gönüllü destek sağlayabilir, dernek broşürlerinde ve web sitesinde yer alabilirsiniz.

 

 

Üyeliklerimiz :

 

Derneğimiz; ulusal ve uluslararası alanda da etkin olarak faaliyet göstermektedir. Çocuk ve gençlik alanı başta olmak üzere toplumsal ihtiyaç ve sorunlara yönelik girişimcilik, sosyal girişimcilik, inovasyon, sosyal inovasyon, gönüllü çalışmalar, düşünce temelli çalışmalar ile gelecek öngörüleri (tasarımları) konularındaki yeni araştırmalar, uygulamalar ve faaliyetler hakkındaki son gelişmeleri, içinde bulunduğu uluslararası ağlar, takip ettiği yayınlar, katıldığı uluslararası seminer ve konferanslar aracılığıyla izlemekte, projeler uygulamakta elde edinilen tecrübe ve bilgileri kamuoyunun bilgisine sunmaktadır. BM Danışma Statüsü başvurumuz değerlendirme aşamasında olup henüz üyesi olduğumuz ulusal ve uluslararası kuruluş bulunmamaktadır.