Projelerimiz

Bizi Bağlayan Özel Öğretmenler Projesi

Bizi Bağlayan Özel Öğretmenler Projesi

 

 

Hedef Kitle

Öğretmenler, Milli Eğitim Müdürlükleri, çocuk ve gençler

 

Projenin Amacı

Pandemi süreci ise ülkelerin eğitim sistemlerinde bulunan çok büyük bir boşluğu gün yüzüne çıkarmıştır. Bu boşluk ise çocukların eğitim alma haklarını ellerinden almıştır. Türkiye, uzaktan eğitim sistemi olan Eğitim Bilişim Ağı (EBA) üzerinden dersleri yaptığını paylaşmış olsa da, verim anlamında oldukça düşük olmuştur.

 

Projeyle pandemi süreci ile oluşan sağlık şartlarının doğurduğu zorunluluklar nedeniyle eğitim hakkı sınırlanan öğrencilerimizin öğretmenlerine eğitim donanımları konusunda destek olarak  çocukların eğitimini kolaylaştırmaktır. Projeyle online eğitim verme, teknolojiyi doğru ve etkili kullanmaya dönük çalışmalar planlanmıştır.

 

 

Proje Fon Kuruluşu: AB Delegasyonu Sivil Düşün Programı

 

Sonuç

AB Delegasyonu Sivil Düşün Programı, projeyi kabul etmiş ancak pandemi döneminde ki sürekli olarak okulların açılması, kapanması ve belirgin bir tarih verilemediği bir döneme rast gelmesi nedeniyle proje gerçekleşememiştir.

 

Bu projenin yaygınlaştırılmasında  ve bu gibi projelerde katkı sunmak üzere gönüllü olarak bize katılabilir; ayrıntılı bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz! Bize Katıl Formu

Kurumsal iş birliği ile bize anlamlı bir katkı sunabilirsiniz. İşbirliği Formu

Lütfen info@sosyalakil.org.tr adresinden bizimle iletişime geçin!